Płytki ceramiczne imitujące marmur – doskonały zamiennik oryginału

Płytki ceramiczne imitujące marmur – doskonały zamiennik oryginału

Surowiec, jakim jest marmur obecnie przechodzi swój okres świetny. Wykorzystuje się go do wielu czynności, przykładowo w rzeźbiarstwie, czy przy elewacji budynków. Nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup z tego względu, że nie należy do najtańszych. Jednakże, współczesność znalazła dla niego alternatywę, jaką są płytki marmuropodobne

Płytka marmuropodobna stała się bardzo popularna, gdyż jej zastosowanie niesie ze sobą wiele zalet. Pierwszą z nich, z której zadowoleni będą szczególnie Ci, nieprzepadający za uporczywym sprzątaniem, jest łatwość w pielęgnacji. Nie wymaga ona zakupu specjalistycznych środków, kosztujących fortunę. Wystarczy delikatny płyt do pielęgnacji kafelek, który zawsze mamy w domu. 

Płytki ceramiczne imitujące marmur zostały wykonane z wysokiej jakości ceramiki, czyli materiału, który sprawdza się rewelacyjnie w każdych warunkach. Nie straszna mu łazienkowa wilgoć, czy kuchenne plamy z tłuszczu. Co więcej, jego masywność i trwałość zabezpiecza przed widocznością wszelakich zarysowań. Szukasz czegoś, co wykończy Twoje łazienki bez potrzeby wymiany za kilka lat? Dobrze trafiłeś.

Często układa się go nie tylko na ścianie, ale i podłodze. Klienci są usatysfakcjonowani z łatwości montażu. Płytki podłogowe marmuropodobne wytwarza się obecnie w wielkich formatach. Spore parametry sprawiają, że nie jest ich tak dużo. Co za tym idzie, występuje mniejsza ilość spoin, a proces ich zamontowania nie wymaga wzięcia kilkudniowego urlopu w pracy! Niewielka ilość fug ogranicza również gromadzenie się zanieczyszczeń. 

Płytki łazienkowe marmuropodobne zdadzą egzamin szczególnie w tych pomieszczeniach, w których trzeba oszczędnie gospodarować miejscem. Zwykle takim wnętrzem są w naszych mieszkaniach – łazienki. W towarzystwie dużych luster, potrafią stworzyć wrażenie maksymalnie powiększonej przestrzeni. Ponadto, decydując się na wybór jasnych barw bieli, beżu czy szarości, możesz dodatkowo wzmocnić ten efekt. W sklepach MO, oprócz gamy kolorystycznej, masz do wyboru również stopień użylenia płytek!

Zdecyduj się na płytki marmuropodobne. To, co na co stawia nasz producent, to przede wszystkim wieloletnia satysfakcja klienta. Wybierając nasz sklep, możesz mieć pewność, że zakupione materiały będą długofalowo gościć w Twojej łazience, a dzięki delikatnej pielęgnacji – cały czas będą prezentowały się stylowo i designersko!